Aktualności

Rezygnacja z bonów Sodexo

12/12/2017
Drodzy Paneliści! W związku z rosnącym zainteresowaniem wymiany zebranych punktów na przelew bankowy, a tym samym spadkiem zainteresowania bonami Sodexo, informujemy, że od 1 stycznia 2018 roku wymiana zgromadzonych punktów na bony Sodexo nie będzie już możliwa. Zachęcamy do korzystania z pozostałych dostępnych form wynagrodzenia: przelewów na konto, biletów do kina, voucherów do sklepu internetowego Empik a także przekazywania środków na cele charytatywne czyli Program Pajacyk oraz fundację SOS Wioski Dziecięce.

Nowa forma wymiany punktów.

27/02/2017

Drodzy Paneliści, od dłuższego czasu otrzymywaliśmy wiele zapytań odnośnie możliwości wymiany zebranych punktów na przelew pieniężny. Miło nam poinformować, że od 1 czerwca 2017 roku w naszym panelu pojawi się nowa forma wymiany zebranych punktów. Dla Państwa wygody, od tego dnia przelewy na konto bankowe zastąpią dotychczas wysyłane bony Sodexo. Każdy panelista, który zdecyduje się wybrać nową formę wynagrodzenia, będzie przy wymianie punktów proszony o podanie numeru konta do dokonania przelewu. Oczywiście sposób naliczania i wymiany punktów pozostaje bez zmian.

Mamy nadzieję, że taka forma przypadnie Państwu do gustu.

Jednocześnie informujemy, że punkty nadal można przekazywać na cele charytatywne (Polska Akcja Humanitarna-program dożywiania dzieci Pajacyk lub SOS Wioski Dziecięce) oraz wymieniać na bilety do kina i vouchery do sklepu internetowego empik.com.

Pozdrawiamy,
Zespół Panelu Norstat

Dziękujemy za udział w naszym ostatnim Quizie z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

21/07/2016

Przyszedł czas na małe podsumowanie. W naszej zabawie wzięło udział ponad 2 tysiące osób.


Pytaliśmy o różne kwestie, m.in. o to ile bramek padnie w turnieju? Jakiej narodowości będzie król strzelców? Kto strzeli bramkę najszybciej?
Wykazaliście się dużą wiedzą i niesamowitym zmysłem przewidywania. Osiem osób przewidziało nawet jaki kolor krawata założy prezydent Francji podczas finału. Odpowiedź to „szary”, więc nie było to oczywiste. Siedmiu osobom udało się określić dokładną liczbę bramek jaka padnie w całym turnieju (odpowiedź prawidłowa: 108 bramek).

Jeśli brałeś udział w naszym Quizie i chcesz sprawdzić swoje odpowiedzi, wystarczy otworzyć maila z odpowiedziami, który Ci przesłaliśmy.

Pozdrawiamy i zapraszamy do naszych kolejnych Quizów
Zespół Norstat.pl