Aktualności

Drodzy Paneliści,

19/06/2018
Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w naszym krótkim badaniu na temat obecnych Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji. Poniżej znajdziecie krótki komentarz do wyników. Obecne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej cieszą się bardzo dużą popularnością wśród Polaków – obserwujemy to również wśród naszych Panelistów. Aż 4 na 5 Panelistów Norsat Polska planuje oglądanie meczów na obecnych Mistrzostwach Świata w Rosji. Co 3 Panelista będzie kibicował tylko polskiej drużynie. Poza Polską, Hiszpania i Niemcy będą cieszyć największym dopingiem. Nastawienie do finalnego wyniku polskich piłkarzy jest bardzo pozytywne – niemal wszyscy Paneliści prognozują co najmniej wyjście Polaków z grupy. Blisko co 7 Panelista zadeklarował wygraną Polaków na mistrzostwach i tylko blisko 5% z Was nie widzi Polaków wychodzących z grupy. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych badaniach!

Norstat na Facebooku

28/02/2018
Ostatnia sonda na stronie panelu pokazała, że ponad 75% naszych panelistów nie było jeszcze na naszej stronie na Facebooku. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin i pozostawienia po sobie śladu w postaci lajka. Dzięki fanpage’owi możemy być z Wami w stałym kontakcie :)

Nowa forma wymiany punktów.

27/02/2017

Drodzy Paneliści, od dłuższego czasu otrzymywaliśmy wiele zapytań odnośnie możliwości wymiany zebranych punktów na przelew pieniężny. Miło nam poinformować, że od 1 czerwca 2017 roku w naszym panelu pojawi się nowa forma wymiany zebranych punktów. Dla Państwa wygody, od tego dnia przelewy na konto bankowe zastąpią dotychczas wysyłane bony Sodexo. Każdy panelista, który zdecyduje się wybrać nową formę wynagrodzenia, będzie przy wymianie punktów proszony o podanie numeru konta do dokonania przelewu. Oczywiście sposób naliczania i wymiany punktów pozostaje bez zmian.

Mamy nadzieję, że taka forma przypadnie Państwu do gustu.

Jednocześnie informujemy, że punkty nadal można przekazywać na cele charytatywne (Polska Akcja Humanitarna-program dożywiania dzieci Pajacyk lub SOS Wioski Dziecięce) oraz wymieniać na bilety do kina i vouchery do sklepu internetowego empik.com.

Pozdrawiamy,
Zespół Panelu Norstat

Dziękujemy za udział w naszym ostatnim Quizie z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

21/07/2016

Przyszedł czas na małe podsumowanie. W naszej zabawie wzięło udział ponad 2 tysiące osób.


Pytaliśmy o różne kwestie, m.in. o to ile bramek padnie w turnieju? Jakiej narodowości będzie król strzelców? Kto strzeli bramkę najszybciej?
Wykazaliście się dużą wiedzą i niesamowitym zmysłem przewidywania. Osiem osób przewidziało nawet jaki kolor krawata założy prezydent Francji podczas finału. Odpowiedź to „szary”, więc nie było to oczywiste. Siedmiu osobom udało się określić dokładną liczbę bramek jaka padnie w całym turnieju (odpowiedź prawidłowa: 108 bramek).

Jeśli brałeś udział w naszym Quizie i chcesz sprawdzić swoje odpowiedzi, wystarczy otworzyć maila z odpowiedziami, który Ci przesłaliśmy.

Pozdrawiamy i zapraszamy do naszych kolejnych Quizów
Zespół Norstat.pl