Aktualności

Drodzy Paneliści,

11/09/2018
Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w naszym krótkim badaniu na temat wydatków związanych z wyprawką szkolną dla swoich dzieci. Poniżej znajdziecie krótki komentarz do wyników. Ankietę wypełniło 1000 Panelistów. To pierwszy rok szkolny, w którym można skorzystac z rządowego programu „Dobry Start”, który przewiduje wypłatę 300 zł dla każdego dziecka w wieku szkolnym do ukończenia 20 roku życia. Wyniki badania pokazują, że tylko 30% rodziców przygotuje wyprawkę szkolną do kwoty, którą oferuje rządowy program, natomiast 70% wyda więcej z czego aż 20% przeznaczy na ten cel ponad 500 zł. 75% Panelistów, którym przysługuje świadczenie złożyło już wniosek o jego wypłatę i aż 54% otrzymało już to rządowe wsparcie. Co 10 Panelista deklaruje, że nie chce skorzystać z tego programu. Wszystkim rodzicom i dzieciom życzymy udanego roku szkolnego 2018/2019. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych badaniach!

Wakacje!

11/07/2018
Drodzy Paneliści, Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w naszym krótkim badaniu na temat tegorocznych wyjazdów wakacyjnych. Poniżej znajdziecie krótki komentarz do wyników. Ankietę wypełniło 368 Panelistów. Aż 36% Panelistów nie planuje żadnego wyjazdu wakacyjnego. Co 2 Panelista będzie spędzał urlop w Polsce, najczęściej wskazywano Morze Bałtyckie (42%), wypoczynek w górach (30%) oraz Mazury (13%). Tylko 12% wymarzone wakacje spędzi poza Polską. Najpopularniejsze kierunki to Chorwacja (20%), Grecja (14%), Włochy (11%) Bez względu na miejsce, wszystkim życzymy udanych wakacji! Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych badaniach :)

Drodzy Paneliści,

19/06/2018
Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w naszym krótkim badaniu na temat obecnych Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji. Poniżej znajdziecie krótki komentarz do wyników. Obecne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej cieszą się bardzo dużą popularnością wśród Polaków – obserwujemy to również wśród naszych Panelistów. Aż 4 na 5 Panelistów Norsat Polska planuje oglądanie meczów na obecnych Mistrzostwach Świata w Rosji. Co 3 Panelista będzie kibicował tylko polskiej drużynie. Poza Polską, Hiszpania i Niemcy będą cieszyć największym dopingiem. Nastawienie do finalnego wyniku polskich piłkarzy jest bardzo pozytywne – niemal wszyscy Paneliści prognozują co najmniej wyjście Polaków z grupy. Blisko co 7 Panelista zadeklarował wygraną Polaków na mistrzostwach i tylko blisko 5% z Was nie widzi Polaków wychodzących z grupy. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych badaniach!

Norstat na Facebooku

28/02/2018
Ostatnia sonda na stronie panelu pokazała, że ponad 75% naszych panelistów nie było jeszcze na naszej stronie na Facebooku. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin i pozostawienia po sobie śladu w postaci lajka. Dzięki fanpage’owi możemy być z Wami w stałym kontakcie :)

Nowa forma wymiany punktów.

27/02/2017

Drodzy Paneliści, od dłuższego czasu otrzymywaliśmy wiele zapytań odnośnie możliwości wymiany zebranych punktów na przelew pieniężny. Miło nam poinformować, że od 1 czerwca 2017 roku w naszym panelu pojawi się nowa forma wymiany zebranych punktów. Dla Państwa wygody, od tego dnia przelewy na konto bankowe zastąpią dotychczas wysyłane bony Sodexo. Każdy panelista, który zdecyduje się wybrać nową formę wynagrodzenia, będzie przy wymianie punktów proszony o podanie numeru konta do dokonania przelewu. Oczywiście sposób naliczania i wymiany punktów pozostaje bez zmian.

Mamy nadzieję, że taka forma przypadnie Państwu do gustu.

Jednocześnie informujemy, że punkty nadal można przekazywać na cele charytatywne (Polska Akcja Humanitarna-program dożywiania dzieci Pajacyk lub SOS Wioski Dziecięce) oraz wymieniać na bilety do kina i vouchery do sklepu internetowego empik.com.

Pozdrawiamy,
Zespół Panelu Norstat

  •  
  • 1 z 2
  • >>