Wybierz rodzaj wynagrodzenia

 

 

 

Minimalna ilość punktów, która pozwoli Ci wymienić zdobyte punkty na nagrody to 100 punktów. Gdy osiągniesz tę liczbę, możesz skorzystać z kilku możliwych opcji. Czas realizacji wybranych nagród może wynieść do 30 dni.

Poniżej zamieściliśmy dokładny opis każdej z nich.

Wejdź na punkty i ankiety, gdzie znajdziesz informacje na temat zgromadzonych punktów oraz będziesz mógł wymienić je na nagrody.

EMPIK.com - zakupy online

Wygodne rozwiązanie, które ułatwi zakupy na platformie internetowej www.empik.com. Przy realizacji otrzymanej Karty, w trakcie składania zamówienia, wystarczy wpisać numer kodu w formularzu. Wartość do zapłaty zostanie obniżona o wartość nominalną Karty. Podczas jednej transakcji można skorzystać z kilku Kart. W przypadku, gdy wartość Karty jest mniejsza niż kwota transakcji, wystarczy dopłacić pozostałą kwotę kartą kredytową lub przelewem, zgodnie z opcjami dostępnymi w danym sklepie internetowym. Karta może być także wykorzystana do pokrycia kosztów przesyłki realizowanego w w/w sklepach internetowych zamówienia. Ważność Kart wynosi 12 miesięcy. Karty do wykorzystania w w/w sklepie internetowym wysyłane są za pomocą poczty elektronicznej, co skraca czas realizacji zamówienia do niezbędnego minimum.

Więcej informacji na www.empik.com

Bilety do kina

Kupon biletowy wykorzystać można w ponad 50 miastach Polski, w całej sieci kin Multikino, Cinema City lub Helios. Bilet zapewnia wejście na wszystkie seanse kinowe z wyłączeniem pokazów zamkniętych, przedpremierowych, Platinium oraz 3D. Ważność Biletu wynosi do 6 miesięcy. Bilety do kina wysyłane są za pomocą poczty elektronicznej, co skraca czas realizacji zamówienia do niezbędnego minimum.

Wspieranie programu Pajacyk

Uzbierane przez Ciebie punkty, Panel.norstat.pl przekaże Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz programu dożywiania dzieci Pajacyk. Program Pajacyk

Od 1998 roku Polska Akcja Humanitarna, poprzez program dożywiania dzieci Pajacyk wspiera dzieci, które ze względu na trudną sytuację materialną powinny otrzymywać bezpłatne posiłki w szkole lub w świetlicy, jednak z różnych względów nie mogą liczyć na pomoc Ośrodków Pomocy Społecznej.

Z programu dożywiania Pajacyk regularnie korzysta blisko 100 placówek w całym kraju, dzięki Pajacykowi co roku obiady je ponad półtora tysiąca dzieci. Liczba dzieci, które dzięki Pajacykowi mogą się codziennie cieszyć posiłkiem, zależy od tego, ile środków uda się zgromadzić dzięki darowiznom od firmi osób indywidualnych.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową Pajacyka www.pajacyk.pl

SOS Wioski dziecięce

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców. Organizujemy różnorodne formy pomocy dzieciom, aby jak najlepiej przygotować je do dorosłego życia.

W ramach opieki zastępczej w Polsce funkcjonują: SOS Wioski Dziecięce, Programy dla Młodzieży i Rodzinne Domy Czasowego Pobytu. W ramach działań profilaktycznych prowadzimy Programy Umacniania Rodziny.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce jest częścią międzynarodowej organizacji SOS Children Villages, obecnej w 135 krajach świata od ponad 65 lat. Chcemy, aby każde dziecko dorastało w rodzinnym środowisku, otoczone miłością, szacunkiem i poczuciem bezpieczeństwa.

Przelew bankowy

Wybierając ten rodzaj wynagrodzenia, gotówka znajdzie się na wskazanym podczas zamówienia koncie w ciągu maksymalnie 30 dni roboczych licząc od następnego dnia po złożeniu dyspozycji. Jest to rozwiązanie zdecydowanie najwygodniejsze, ponieważ przeznaczasz zarobione środki na co tylko chcesz.

Jeśli chcesz otrzymać dodatkowe informacje, wyślij wiadomość na adres: support@norstat.pl.