Nasze warunki uczestnictwa

Nasze warunki uczestnictwa

 

1. Zgłoszenie

Rekrutacja do naszego panelu odbywa się tylko poprzez zaproszenie: drogą telefoniczną lub poprzez organizowane przez nas akcje rekrutacyjne. Nie ma możliwości zapisania się samemu.
dodatkowymi warunkami uczestnictwa w panelu są:ukończenie 18 roku życia oraz dostęp do internetu i własny adres e-mail Każdy uczestnik może dokonać rejestracji tylko raz. Dane będą sprawdzane pod kątem ich prawidłowości. Zastrzegamy sobie możliwość wykluczania z panelu uczestników podających fałszywe informacje podczas rejestracji lub w czasie przeprowadzonych ankiet.

2. Członkostwo

Udział w panelu Norstat.pl  jest możliwy tylko na zaproszenie . Zaproszenie odbywa się przez selekcję i nie można go uzyskać na prośbę. Członkostwo do niczego nie zobowiązuje i w każdej chwili może zostać zawieszone. Przy rezygnacji z członkostwa kasowane są dane osobowe i zgromadzone dotychczas punkty.

3. Ankiety

Zaproszenie do ankiet online następuje przez e-mail. Znajdą tam Państwo również informacje na temat rodzaju i wysokości wynagrodzenia. Ankiety nie są obowiązkowe. Decyzję o udziale w ankiecie podejmowane są na podstawie tego czy dana osoba pasuje do grupy docelowej. Członkowie zobowiązują się do odpowiadania na pytania samodzielnie w oparciu o swoją wiedzę i sumienie.

4. Wynagrodzenie i wypłata

Jako wynagrodzenie z tytułu udziału w naszych ankietach przydzielane są Państwu punkty. Wysokość wynagrodzenia zależy m.in. od czasu trwania ankiety. Norstat wynagradza tylko całkowicie wypełnione ankiety. Użytkownicy, którzy przerwą ankietę nie otrzymują zapłaty, ponieważ nie możemy wykorzystać nie wypełnionych do końca kwestionariuszy. Zgromadzone punkty można wypłacić od progu wysokości 100 punktów bonusowych (równowartość 20,00 zł).